MP®, CCMP™, PMI-ACP®, PMO-CP®, ICP-APM; Change Management Professional; PMO Manager; Program Manager

Anna Kompanets

About speaker:

Анна Компанець, незалежна тренерка та консультантка з управління організаційними змінами, керівник проєктів та програм.

Кар’єрний шлях в галузі управління проєктами охоплює 14 років досвіду, починаючи з посади молодшого керівника проєктів до PM Competence Manager та Change management Lead. Анна працювала керівником проєктів у найбільший банках України (Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк), керівником внутрішнього PMO та Change manager (клієнтські проєкти) в Deloitte та різних позиціях в ІТ компаніях (Luxoft, SoftServe, Star). Спікер та викладач курсів на тему управління організаційними змінами та управління проєктами. Сертифікований керівник проектів та Agile-практик, сертифікований експерт з управління змінами (PMP®, CCMP™, PMI-ACP®). Анна захоплюється People side of change та активно просуває практики Change management в професійних ком’юніті керівників проєктів, керівників PMO та серед керівників різних напрямків та рівнів.

Presentation topic:

Інтеграція проєктного менеджменту та управління змінами. Якості та навички лідера змін (UA)

More about presentation:
Управління змінами — це процес підготовки, підтримки та спрямування людей і організацій через зміни та трансформації, такі як прийняття нових стратегій розвитку, запровадження нових систем та технологій, ініціація нових шляхів чи способів роботи тощо. Управління проєктами — це дисципліна планування, виконання та контролю роботи команди для досягнення конкретних цілей і виконання конкретних критеріїв. Як ці дві сфери можуть працювати разом, щоб досягти кращих результатів у запровадженні проєктів змін? Які навички потрібно мати, щоб успішно поєднувати роль PM and CM?

На воркшопі “Інтеграція проєктного менеджменту та управління змінами. Якості та навички лідера змін”:

• пошукаємо відмінне та подібне в управлінні проєктами та змінами

• визначимо послідовності, залежності та взаємозв'язки між задачами PM та CM

• обговоримо фактори успіху проєктів змін

• ознайомимось з роллю, навичками та обов'язками лідера з управління змінами

• проведемо самооцінку власних якостей як лідерів змін та подумаємо над тим, як стати кращим лідером змін для своєї команди та організації у майбутньому