Buy Video Kyiv Project Management Day 2021 Autumn

4
Tracks

22
Hours of content

32
Videos

Conference program

PM Models

09:00 – 10:00

Registration

10:00 – 10:45

Без ТЗ результат не ХЗ

Oleksiy Prosnitskyy


Як ми впроваджували в Національній поліції України та Міністерстві цифрової трансформації систему управління проєктами.

10:45 – 11:30

From 'Hard Work' To 'Work Hard' – A bumpy ride through hard work and smart work with a heavy touch of Covid-19 and a big splash of WFH

George Avramescu


While the world has changed even faster than before due to a worldwide pandemic, we, human beings, have continued to work and have carried on adapting just we have always done it since the beginning of humankind, and ultimately, we have survived, and we will prevail. But has the work intensity and dynamic become more volatile as the time passed or more stable and calmer?

11:30 – 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Paradigm shift. From Project Manager to Program Manager

Tatiana Gaidamaka


How to change your mindset of Project Manager to manage big projects and programs.

12:45 - 13:30

Відбір менеджера: основні помилки наймання та як їх уникнути

Vyacheslav Pankratov


Роль менеджера команди або менеджера проектів істотно змінилася в останні 5-10 років. Одні компанії вірять, що менеджери більше не потрібні і замінюють цю роль набором завдань, які дістаються іншим членам команди.

Що змінилося і що залишається незмінним при виборі людини, яка буде допомагати команді виконувати поставлені перед нею завдання? Як не промахнутись з вибором тімліда або менеджера і чим займатися, щоб у вас була Команда, а не Група людей зібрана довкола людини, якій вони не дуже довіряють і слухають її лише по технічним завданням.

13:30 - 14:00

Change management vs Project management

Tatyana Kochereva


Сhange management is what it is about. Сhange management vs project management - win win approach. Change management practical case of using the methodology, discussion. How can you use it? Let's talk about trends, expected skills, challenges and opportunities.

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Погляд на проектний менеджмент з точки зору системного інжинірингу

Dmytro Lukianov


Феномен "Старого Хоттабича" в проектному менеджменті або можливий успіх проекту без "ритуалів" і "процесів"? Доповідь (скоріше навіть не доповідь, а дискусія) буде присвячена питанню застосування (і застосовності) на практиці стандартів проектного управління з точки зору такого підходу як "Системний інжиніринг на основі моделювання" (MBSE - Model Based System Engineering). Буде розглянуто практику "змішаного" (blended) підходу до управління проектами - як з точки зору "Замовників" і "Власників" продуктів (проектів), так і з точки зору тих, хто "керує їх створенням" і безпосередньо їх "створює". Пропонується розглянути практику застосування класичної V-моделі створення продукту проекту як з точки зору "гнучкого", так і "водоспадного" підходів до управління проектами.

Доповідь базується на більш ніж 20-річному досвіді автора як консультанта, в якому, на його думку, не було жодного "чистого", з точки зору 100% слідування тому чи іншому стандарту, проекту постановки системи управління проектами.

16:15 - 17:00

Crazy IT market – how to survive

Mykhailo Hryhorash


У 2021 році різко виріс попит на ІТ спеціалістів, зарплатні вимоги стрибнули вгору, загострилось питання зі стафінгом проектів.

Я хочу поділитись своїми ідеями як змінювати підходи і що робити, щоб втримувати людей і далі зростати у ці складні часи. Так би мовити, відповідь на останній тренд на ринку.

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Як створити ефективний проектний офіс у державній організації?

Michael Vidyakin


Чому проектні офіси та підходи проектного менеджменту необхідні у публічному секторі? Як створити проектний офіс у державній організації? Як НБУ став першою державною установою з офіційно затвердженою проектною методологією? Як відбувався шлях подальшого розвитку проектного офісу на практичному прикладі НБУ? Яким чином можна поширювати проектну методологію в інших державних органах? Які умови впровадження проектному офісу в АМПУ? Яким чином зберігати фокус робіт проектного офісу, досягати результату та бути корисним для всієї організації?

18:15 - 18:45

Conference Closing


Case Study

09:00 – 10:00

Registration

10:00 – 10:45

Panel Discussion

Moderator: Vitaliy Fokin
Participants: Mykhailo Hryhorash,
Constantine Om, Tatiana Gaidamaka,
Stanislav Renyov, Kostiantyn Bolotin

10:45 – 11:30

Енергофаги на проекті або що демотивує команду

Constantine Om


Управління проектом - це як суцільне мінне поле, де на кожному кроці нас очікують не міни, а ті речі або дії, які пожирають нашу енергію - енергофаги. Ці енергофаги належать абсолютно всім етапам життєвого циклу. Чи можна їх обійти успішно, скільки у мене є спроб в них потрапити, які види енергофагів існують, в якій кількості, де вони притаманні на проекті і звичайно як з ними працювати.

11:30 - 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Бізнес в Азії: кисло-солодкий присмак успіху

Stanislav Renyov


Азія вже досить тривалий час демонструє шалений темп зросту по багатьом показниках. Інвестиції світових фондів та глобальних компаній ростуть, не зважаючи на пандемію. При цьому стереотипи о роботі з азійським бізнесом лишаються майже незмінними. Чи дійсно це так і чому можна навчитись, працюючі з замовниками з Азії?


Поговоримо про:

 • що справді стоїть за цими кліше і стереотипами

 • чи дійсно ми такі різні?

 • чим азійській майндсет може бути корисним проектному менеджеру в Україні

 • як бути успішним при роботі з APAC регіоном

12:45 - 13:30

Робочі стилі менеджера в організації через призму транзактного аналізу

Sergii Melnichenko


Доповідь познайомить вас з концепцією "драйверів" (компульсивної поведінки) в Транзактному Аналізі для вивчення наших характерних робочих стилів. Подивимося на переваги кожного з стилів. Основні акценти будуть розставлені на вплив робочих стилів на комунікацію і взаємини і те, як робочі стилі впливають на наш спосіб структурування часу, робочого та особистого. Інформація допоможе краще зрозуміти ваш особистий робочий стиль (або мікс стилів) і чому ви дієте і досягаєте результату саме вашим підходом до роботи.

13:30 - 14:00

Proving effectiveness of junior team members

Kostiantyn Bolotin


Зараз в світі і у нас в країні спостерігається величезний приплив молодих фахівців і саме джуніори розкривають помилки проджект менеджера. У своїй доповіді я розповім про користь молодих фахівців на проекті. Більш того поясню як можна переконатися самому і показати замовнику, що джуніори працюють ефективно.

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

ТОП-5 помилок при впровадженні OKR

Konstantin Koptelov


«А давайте працювати по OKR-ам», - кажуть натхнені і мотивовані керівники, прочитавши одну або дві книги по Objectives and Key Results. Однак, впровадження OKR тільки здається простим і швидким процесом, насправді помилок допускається стільки, що метод не дуже ефективно працює, а співробітники розчаровуються в правильному підході.


Костянтин розповість:

 • до чого призводить самостійне впровадження OKR;

 • звідки "ростуть ноги" у більшості невдалих впроваджень OKR;

 • типові помилки при впровадженні OKR;

 • що робити, щоб уникнути помилок.

16:15 - 17:00

PoC (proof of concept) - Початок чи кінець?

Daria Nevenchanaya


1. PoC - делiверi на прикладі реального кейса, з підводними каменями, складнощами і висновками.
2. На прикладі реального кейса приклад, коли на PoC все не закінчується, і ми отримали від клієнта запит на реалізацію нового продукту.

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Як вичавити максимум з task tracking systems

Сonstantine Shevchuk


 • SDLC з точки зору Task Tracking Systems

 • Проблеми та помилки побудови і автоматизації процесів розробки

 • Всемогутня Jira та її альтернативи

 • Маловідомі можливості Task Tracking Systems

 • Практичні кейси для поліпшення процесів

18:15 - 18:45

Conference Closing


Agile

09:00 – 10:00

Registration

10:00 – 10:45

Panel Discussion

Moderator: Dima Lukyanov
Participants: Laurens Bonnema, Artem Serdyuk, Yevgeniy Antonov

10:45 – 11:30

Badass Agile Project Management Effective short-cycled project management from the trenches

Laurens Bonnema


After 20 years of buzzword bingo, Agile Project Management has come into its own and is here to stay. Agile frameworks are used to create products and services in all fields of play, from software to manufacturing, in advanced lithography as well as medical systems. Time to take stock of what matters and what works, and identify the five key differentiators for successful Agile projects.

Communicate Vision and Intent
Good Project Managers have a roadmap for their project. Great ones know how to communicate that well and paint a compelling picture of the future.

Discipline Equals Freedom
Giving control to your teams as a Project Manager does not mean you let go. As a matter of fact, it means the opposite. You create a bounded environment for action, not an unsupervised playground.

Discomfort Is Good
Learning by doing, experimenting your way to success is very uncomfortable, yet required for Agile project success. You must learn to "embrace the suck" and accept your discomfort. If you do, you and your teams can take on any project.

Ambitious Humility
Inspect, adapt, relentlessly improve, and ask for and provide real effective feedback and help.

Start Off On The Right Foot
Details matter, and getting the details right at the start of an Agile project is important. As a take-away, we'll present our proven

11:30 - 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Як подолати корпоративне роздвоєння особистості

Artem Serdyuk


Останнім часом я часто зустрічаю те, що міб би назвати "Корпоративним роздвоєнням особистості": коли задачі перед лідерами та виконавцями ставлять одні, а винагороджують або карають зовсім за інші речі. Особливо це боляче, коли перед командою або підрозділом ставлять амбітні задачі швидкого росту, але при цьому, наприклад, не зменшують поточного навантаження та не дозволяють наймати додаткових людей.

В доповіді я хочу розповісти, як можна оминути подібні проблеми, користуючись інструментами підходів Scaling Up, Leadership Pipeline та гнучкої розробки програмного забезпечення.

12:45 - 13:30

Managing the Unpredictable: Applying Agile Innovations to a Transformed Business Environment

Mike Palladino


The pace of change continues to increase, and clients are expecting high quality results sooner. These and other factors are changing the way we approach projects. Come hear what is driving these changes, along with several evolving techniques to support this new type of demand. Learn why new ways of working are faster yet produce higher quality solutions that better align to customers rapidly changing demands. Then hear a real example of how a Fortune 10 company applied these techniques to a large-scale, remotely staffed international Agile program that delivered an anticipated 2-year project within only 9 months. Finally, understand how Business Agility is evolving and being applied at several large international companies.

13:30 - 14:00

Panel Discussion

Moderator: Dima Lukyanov
Participants: Artem Serdyuk,
Anton Hlazkov, Aleksey Shebanov

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Що таке Fit-for-Purpose продукт, послуга або організація?

Anton Hlazkov


Поговоримо про те, чи добре ви розумієте своїх клієнтів. Як саме організовуєте процеси для задоволення їх потреб. Та які метрики слід використовувати аби команди були сфокусовані на дійсних цілях бізнесу, а не на досягненні локальних оптимумів.

16:15 - 17:00

Workshop with a client: hints & tips

Aleksey Shebanov


Проведення воркшопу з клієнтом - це завжди добре підготовлена імпровізація, що виконується джаз-бендом першокласних експертів, таких як Delivery Manager, Product Manager, UI / UX designer, Architect, Sales Manager, і іншими. Для того щоб Ваш виступ пройшло успішно і клієнт підписав контракт, можна використовувати різні інструменти і техніки. Головне, щоб вони були інтерактивні і залучали замовника в процес імпровізації, в якій народжується технічне рішення. В рамках доповіді ви дізнаєтесь:

1. Як правильно підготувати історію
2. Які інтерактивні інструменти можуть допомогти зробити воркшоп ефективним
3. Як створити відчуття, що ви команда професіоналів, здатна перетворити бізнес потребу в витончене технічне рішення, яке приносить користь і цінність замовнику

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Еволюція Agile Маніфесту

Yevgeniy Antonov


Звичайно більшість з вас знає, чи думає, що знає, що таке Agile. Багато вже спробували успішно, а може і не дуже, принципи «гнучкої» розробки ПО на практиці. Деякі навіть вчать нової «методології» інших людей за методичками, розробленими тими, хто навіть не дочитав маніфест до кінця. Сьогодні я теж не буду детально розбирати всі 12 принципів (це вже було успішно зроблено багатьма до мене), і обмежуся тільки 4 цінностями, але зроблю це дещо незвичним способом. Я постараюся відстежити наскільки ціннісна модель Agile цілісна, як вона трансформувалася і чому виглядає саме так. Можливо це допоможе розібратися в темі тим з вас, хто відчуває, що «впроваджувачі методологій» десь недопрацювали, консультанти щось не договорюють, а рецепти з методичок постійно дають збій, і взагалі «цей ваш Агіль не працює».

18:15 - 18:45

Conference Closing


Product

09:00 – 10:00

Registration

10:00 – 10:45

How far can you go improving user experience with AI?

Stan Gaidar


 • Popular use cases and how to identify yours.

 • AI/ML Explainability - make your users feel comfortable.

 • What's feasible and what still belongs to science fiction.

 • Okay, I want to build a solution. What to start with and what to expect?

10:45 – 11:30

Panel Discussion "Product Growth"

Moderator: Vova Mirnenko
Participants: Stan Gaidar, Dmytro Mindra

11:30 - 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

LeanUX для вирішення нетипових проблем

Bogdan Onyshchenko


Як відомо, Lean UX призначений для управління процесом дизайну, що використовується для розробки добре продуманих продуктів шляхом частої співпраці між командами, постійної ітерації та частого контакту з кінцевими користувачами. Однак, інструментарій та принципи, закладені в цьому підході дозволяють вирішувати не лише типові проблеми, пов'язані з дизайном систем, але й доволі складні задачі як у сфері ІТ, так і далеко поза нею. Пропоную розглянути ряд реальних кейсів і сподіваюсь, що це спонукатиме й Вас почати експериментувати з Lean UX.

12:45 - 13:30

Як варто та як не варто збирати продуктові команди

Yaroslav Novosiolov


Сьогодні продуктові команди - гаряча тема не тільки для стартапів, але й для великих ентерпрайзів. На шляху до побудови продуктової організації команда - мінімальний будівельний блок, і на цих блоках все тримається. Як зробити так, щоб команди були самоврядними та відповідальними? Чи можливі команди, що закохані в вирішення проблем користувачів? Я розповім про умови, що сприяють цьому, та помилки, які унеможливлюють цю мрію.

13:30 - 14:00

Panel Discussion "Product Management Nowdays and Trends"

Moderator: Vova Mirnenko
Participants: Sergii Alekseev, Dmytro Mindra, Igor Protsenko, Yaroslav Novosiolov

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Product mindset for engineers

Dmytro Mindra


"At the end of the day, your job isn't to get the requirements right — your job is to change the world."

– Jeff Patton, Veteran Product Manager

Компанія «Делойт» у щорічних Технологічних Тенденціях за 2020 рік визначає продуктовий майндсет як основу технологічного бізнесу. А Gartner у своєму дослідженні за 2019 рік стверджує, що 85% технологічних компаній віддає перевагу продуктово-центричній моделі розробки додатків.

Що таке продуктовий майндсет?
Продуктовий майндсет — це фокус на кінцевому продукті бізнесу та користі, яку він приносить користувачам і ззовні, і всередині компанії.

Навіщо продуктовий майндсет інженерам, коли ми маємо продуктових менеджерів?
Абстрагування інженерів від завдань продуктових менеджерів і навпаки створює додаткове комунікаційне навантаження, може сповільнювати розробку та навіть призводити до конфліктів. Набагато ефективніше працювати в умовах синергії, коли інженери та продуктові менеджери на одному боці — на боці користувача — і разом працюють над продуктовою стратегією, обмінюючись досвідом та ідеями.

Продуктовий майндсет — це базова вимога
Типові вимоги до розробників програмного забезпечення охоплюють аналітичне мислення, системний аналіз, мови програмування та інші технології. Однак на сьогодні продуктовий майндсет також усе частіше розглядають як обов'язкову навичку інженера. Адже без нього набагато складніше керувати розробкою і задовольняти вимоги клієнтів в умовах, коли технології та ринки постійно змінюються. Тож дуже важливо вміти бути на одній хвилі з бізнесом та фокусуватися не лише на коротко-, але й на довгостроковій продуктовій стратегії.

Як розвинути власний продуктовий майндсет? Як зробити продуктовий майндсет частиною ДНК компанії?
Саме про це ми і поговоримо на доповіді.

16:15 - 17:00

Як уникнути проблем в комунікації і не зафейлити продукт

Igor Protsenko

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Product Growth Hacking

Ross Chayka

18:15 - 18:45

Conference Closing


Organizer
Lemberg Tech Business School

Lemberg Tech Business School: organization with a 10-year history of successful conferences: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Co-organizer
Project Management Institute

Founded in 2003, the Ukrainian Branch of the PMI Institute (USA) brings together more than 400 project management practitioners in Ukraine for the purpose of professional development, knowledge sharing and creating new opportunities for anyone seeking to improve project management in Ukraine.

site: https://pmiukraine.org