Buy Video Kyiv Project Management Day 2021 Spring

3
Tracks

17
Hours of content

23
Videos

Conference program

PM Models

09:00 – 10:00

Registration

10:00 – 10:45

Harnessing Emergence to Achieve True Alignment

Peter Stevens


Emergence describes how individual things come together to make something bigger than themselves. Individual molecules of hydrogen and oxygen interact to create water. Individual people interact with each other to form a team. Individual customers and suppliers interact to form an ecosystem. Individuals and interactions are also the first value of the Agile Manifesto. Emergence appears to be a fundamental principle of the universe. You can harness and guide the power of emergence to achieve greater goals. Together we'll explore how and why emergence works. Then we'll look at you can use emergence to create alignment with your customers, stakeholder, employers for better results for you and your organization.

10:45 – 11:30

Developing business resilience in practice

Angel Diaz-Maroto


In order to ensure the continuity of a business, Building Resilience must be a key factor in the organizational strategy. In this session you will learn a simple and effective framework to develop business resilience in your organization. As part of this framework, I will explain how to run crisis simulations and how those simulations help organizations not only to be prepared to overcome extreme changes in the market and adapt more quickly to new conditions, but also to become the disruptive change within the market.

Before COVID-19, 2,000 companies participated in the 2019 Global Crisis Survey, 69% have experienced a crisis in the last 5 years and just under 20% say they have been harmed by such experience. Meanwhile, more than 40% say they are "in a better place" after the crisis.

We are now going through a global crisis and we are all experiencing the effect of being unprepared. Some companies will end up strengthening in the new normal, others will end up destroyed.

Even in 2019 only 5% of surveyed companies stated that they do not expect to experience a crisis in the future, and that was before COVID-19. What will this crisis bring to your business? Is your company ready for the next disruption? Do you decide to prepare or accept the cost of not being ready?

11:30 – 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Enterprise vs ISV. Main Differences and why PM should know them

Vitalii Shkvyra


It is not a secret that each company is unique. However, there are lots in common between different organizations…

We will talk about different types of organizations. How and why their structures are designed like that. Organizations' evolution path and specifics of each evolution stage. The main takeaway is to understand why Project Manager should thoroughly explore that and how it can help him to manage projects successfully.

12:45 - 13:30

Стратегії соціального інтелекту в командоутворенні

Vsevolod Zelenin


Соціальний інтелект – це здатність розуміти мотиви й поведінку іншої людини, свою власну поведінку, а також здатність продуктивно діяти відповідно до ситуації. Простіше кажучи, це – здібності, які дозволяють бути успішним у соціальній взаємодії. Вміло впливати на себе, інших, ситуацію.

Чи багато з керівників, власників бізнесу та лідерів здатні на таке в управлінні командою? Чи знають вони про 8 стратегій соціального інтелекту, що дозволять:
1. Визначити специфічний талант кожного
2. Створити надпотужну команду, що працює як п'ять пальців

Доповідь на 100 % практична. Ви отримаєте фактично чек-лист та тест для командного лідера.

13:30 - 14:00

Практичний кейс проходження Due diligence audit

Kostiantyn Bolotin


Спікер доповіді Костянтин Болотін розбере кейс Зовнішнього аудиту (due diligence), ініційованого клієнтом.

 • Розповість, як його команда успішно пройшла зовнішній Due Diligence аудит.

 • Підкаже, на що звернути увагу в подібному кейсі.

 • Поділиться своїм досвідом, рекомендаціями і інсайтами.

Будемо разом шукати баланс між гнучкістю і документуванням, щоб бути готовим пройти клієнтський аудит на будь-якому етапі.

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Якість продукту: нудна тема про важливе або коли звичні методології не допоможуть

Maks Vyshnivetskyi


Чому деякі продукти стають взірцем якості, а лого їхніх виробників викликає довіру не лише до певного продукту, а й до всієї лінійки? Чому ваші клієнти обирають саме вас або чому ми самі стаємо прихильниками того чи іншого бренду?

Поговоримо про це і не тільки, а також про роль менеджера у роботі над якістю продукту. Спойлер: це не про Agile або Waterfall. Світ набагато цікавіший )

16:15 - 17:00

Evolution of Project Management

Natalia Renska


Five historical concepts of project management:

 • schedule management

 • team management

 • uncertainty management

 • integration management

 • adaptive frameworks

What's the next one? Let's talk about trends, future concepts, expected skills, challenges and opportunities.

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Як не померти від зуму?

Konstantin Koptelov


З переходом на віддалену роботу, працювати вдається тільки після роботи. Весь день суцільні дзвінки, наради і синхронізації. Давайте поговоримо про те, як оптимізувати ваші наради і максимальну їх кількість прибрати, переключившись на асинхронну комунікацію.

18:15 - 19:00

Change management VS Project management

Tetyana Kochereva


Сhange management is what it is about
Сhange management vs project management - win win approach
How to become a professional change manager
Standard© provides the way change works

Why does it remain important? Let's talk about trends, expected skills, challenges and opportunities.

19:00 - 19:30

Conference Closing


Agile

09:00 – 10:00

Registration

11:30 - 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Agile Quiz: вирівнюємо знання команди гейміфіковано (доповідь-гра)

Artem Bykovets

12:45 - 13:30

Panel Discussion "Agile knowledge harmonization"

Participants: Anton Hlazkov, Tatiana Gaidamaka and Artem Bykovets

13:30 - 14:00

Customer Centricity як основа успішного проєкту

Tatiana Gaidamaka


Як вибудувати Customer Centricity підходи в аутсорсі та отримати додаткові цінності для своєї компанії.

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Kanban Maturity Model - набір інструментів для розвитку вашого бізнесу

Anton Hlazkov


КММ - це модель зрілості організацій. Незалежно від того, які методи управління ви використовуєте, перелік інструментів, що неведені в КММ, можуть бути корисним для подальшого розвитку вашої компанії.

КММ виділяє 7 рівнів зрілості організацій. Ми дуже коротко пройдемось по кожному для того, щоб зрозуміти відмінності між рівнями та логіку організації робочого процесу на кожному з них.


Після цього детально розберемо плакат А0 з переліком практик. Обговоримо алгоритм дій для переходу з рівня на рівень та основні помилки, які при цьому роблять.

16:15 - 17:00

Scrum Master Mastery. У Scrum Guide про це не написали

Sergii Melnichenko


В самій назві "Scrum Master" закладена seniority людини, що виконує дану роль. Можете назвати іншу професію з приставкою Майстер, де людина перебуває на старті своєї кар'єри? Але реальність така, що молодих фахівців багато, а настільна книга Scrum Guide не відповідає на питання ЯК приймати рішення, проводити зустрічі, працювати всередині команди і з командою, коуч PO, Stakeholder's і т.д. Регулярно навчаючи і супроводжуючи Scrum Master'ів я зібрав професійний портрет людини і корисну коробочку з потрібними знаннями і досвідом, якими готовий з вами поділитися!

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Agile? Ви зрозуміли його неправильно

Dmytro Yarmak


Вже як 20 років світ знає про рух Agile і за цей час він сильно розширився, осягнув майже усі сфери бізнесу і здається, що нічого вже його не зупинить. Існує багато пов'язаних з Agile понять, які сприймаються як догми чи стандарти. Наприклад, Servant Leadership, T-shaping, no control, self-organization, delegation, phycological safety і багато інших. Про ці поняття краще не сперечатися, бо скоріш за все почнуть закочувати очі, або казати, що у вас не Agile mindset 😊.

У своїй доповіді я хочу трішки посперечатися і показати, що багато таких тверджень ми, особливо лідери, зрозуміли і розуміємо неправильно, дали маху у їх впровадженні і, використовуючи їх у щоденній практиці, приносимо більше шкоди, ніж цінності.

18:15 - 19:00

Panel Discussion

Participants: Anton Hlazkov, Dmitriy Kalenykh and Bogdan Onyshchenko

19:00 - 19:30

Conference Closing


Product

09:00 – 10:00

Registration

11:30 - 12:00

Coffee-break

12:00 - 12:45

Як приймати вірні продуктові рішення в умовах невизначеності

Yaroslav Novosiolov

12:45 - 13:30

Продукти без in-house команди розробників from trenches

Dmitriy Yefimenko


Досвід розробки та впровадження складних продуктів без in-house команди розробників. Бізнесові, юридичні, технологічні, методологічні та культурні проблеми. Аналіз невдач та успіхів, підходи боротьби з проблемами.

13:30 - 14:00

Panel Discussion "Сучасні тренди в продакт менеджменті"

Participants: Dmitriy Yefimenko and Illia Oliinyk

14:00 - 15:30

Lunch

15:30 - 16:15

Що забудуть розробники, але не забуде продакт менеджер

Illia Oliinyk


При розробці продукту необхідно закрити ряд найважливіших функціональних і не функціональних характеристик. Зазвичай, про них забувають, економлячи час або просто, не маючи достатнього досвіду. Але, так чи інакше, ці недоліки "вилазять" у вигляді незадоволених користувачів, дефектів або надмірних витрат на супровід і внесення змін. Продакт менеджер зобов'язаний стежити за цим.

Презентація носить дуже практичний характер - це свого роду чек-лист для проджект-менеджера, що дозволяє зрозуміти глибину опрацювання вимог для продукту і зрозуміти загальну вартість володіння продуктом (в т.ч. приховану і перенесену на майбутній період).

16:15 - 17:00

Чому сьогодні не можна вибрати єдино-вірну методологію розробки продукту?

Alexander Marchenko


 • дороги які ми вибираємо: каскадні шосе, гнучкі стежки, що петляють, раціональні магістралі.

 • як ми визначаємо відповідні дороги для нашого виду транспорту?

 • чому помилки приносять більше користі ніж "везіння" і популярні "тренди"?

17:00 - 17:30

Coffee-break

17:30 - 18:15

Як стати кращим Продакт Менеджером? 11 порад з особистого досвіду

Bohdan Onyshchenko


За роки роботи Продакт Менеджером довелось працювати з цікавими продуктами та клієнтами з різним бекграундом, зазнати злетів і падінь, відвідати купу тренінгів та перечитати гори літератури, вчитись на чужих та, на жаль, своїх помилках. У цій доповіді дистильовано 11 конкретних порад, що свого часу віднайшли успішне застосування на практиці і мали найбільш позитивні ефекти. Ці поради охоплюють роботу з беклогом та стейкхолдерами, співпрацю з розробниками, планування релізів, просування бажаної агенди та організацію власного робочого часу. Маю надію, це буде цікаво як тим, хто лише починає кар'єру, так і тим, хто вже встиг попрацювати і зіткнутися з реальними викликами.

18:15 - 19:00

Коли бажань стає багато...

Sergiy Lozko


Маючи величезний cкоуп поточних завдань і не менш об'ємний список нових ініціатив ти змушений ставати майстром приоритизації і координації. Доповідь буде про досвід Uklon-а в продуктовій розробці великої кількості "хотілок", які мають сильну залежність серед 7 самостійних продуктових команд.

19:00 - 19:30

Conference Closing


Organizer
Lemberg Tech Business School

Lemberg Tech Business School: organization with a 10-year history of successful conferences: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Co-organizer
Project Management Institute

Founded in 2003, the Ukrainian Branch of the PMI Institute (USA) brings together more than 400 project management practitioners in Ukraine for the purpose of professional development, knowledge sharing and creating new opportunities for anyone seeking to improve project management in Ukraine.

site: https://pmiukraine.org