Hard Skills for Product Managers, Founder/Trainer; KOLO Fund, Head of KOLOssus (B2B Subscription); Rocket, Ex-Head of Product

Andrii Mandrika

About speaker:

▪ Практикуючий Product Manager. Більше 12 років досвіду у створенні та керуванні продуктами.

▪ EX-Head of Product – Rocket, де менше ніж за рік побудував команду продукту (30 осіб) та продуктові процеси з самого нуля. Для цього провів більше 100 співбесід українських продактів.

▪ Також керував продуктами в таких компаніях, як Dreamteam.gg, Parimatch Tech та Astromix.net.

▪ Спікер на численних українських конференціях, тренер та консультант з питань продуктової розробки (Останні 7 років).

▪ За останній рік проконсультував 12 українських компаній, провів 10 корпоративних курсів для топових українських продуктових компаній та навчив продакт менеджменту, загалом, більше 300 продактів!

▪ З квітня 2022 року, на волонтерських засадах, лідує напрям “КОЛОсів підтримки ЗСУ - підписка на перемогу для компаній” в благодійному фонді КОЛО, в рамках якого було зібрано 1.5млн $ від українських компаній та закуплено для ЗСУ технологічних гаджетів за цю суму: https://www.koloua.com/kolossus

Presentation topic:
Побудова простих моделей продукту для прийняття продуктових рішень (UA)

More about presentation:
В процесі роботи над будь-яким продуктом чи навіть окремою функцією ми завжди приймаємо купу продуктових рішень, і дуже бажано, щоб ці рішення були засновані не тільки на інтуїції, а ще й на даних та метриках. Тому в рамках доповіді я поділюсь підходом щодо прийняття продуктових рішень на основі даних, використовуючи прості моделі продукту.

Розглянемо:

• Що таке модель продукту та які вони бувають (Фін. Моделі, Юніт-економіка, etc)?

• Як побудувати просту модель свого продукту/функції?

• Як проводити What-if аналіз на основі моделі продукту? (Наприклад, Як вплине зміна конверсії на 1% на кількість виручки?)

• Як зрозуміти, як саме додавання окремої функції вплине на метрики?

• Та які продуктові ідеї пріоритизувати, використовуючи моделі продукту?