Star, Change Manager​

Anna Kompanets

About speaker:
Кар’єрний шлях в галузі управління проєктами охоплює 13 років досвіду, починаючи з посади молодшого керівника проєктів до PMO Competence Manager та Change management Lead, наразі Change Manager у Star. Анна працювала керівником проєктів у найбільший банках України (Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк), керівником внутрішнього PMO та Change manager (клієнтські проєкти) в Deloitte та різних позиціях в ІТ компаніях (Luxoft, SoftServe). Спікер та викладач курсів на тему управління організаційними змінами. Сертифікований керівник проектів та Agile-практик, сертифікований експерт з управління змінами (PMP®, CCMP™, PMI-ACP®). Активний учасник, тренер та волонтер PMI Ukraine Chapter та ACMP Ukraine. Анна захоплюється People side of change та активно просуває практики Change management, як в середині своєї компанії, так і в рамках ком’юніті керівників проєктів.

Presentation topic:
Управління людською стороною змін, як критична навичка PMa (UA)

More about presentation: 
Цифрова трансформація сьогодні породжує дуже багато проєктів. Часто це безпосередньо впливає на способи роботи й організацію компаній. Управління цими проєктами полягає не лише в технічній реалізації, а і стосується впровадження необхідних організаційних змін. Саме тому, навички організаційного чендж менеджменту необхідні сучасним PMам на рівні з експертизою з управління проєктами.

Поговоримо про роль PMa в управління змінами, розглянемо типові обов’язки в рамках цієї ролі. Також розберемо які знання та навички необхідні керівнику проєктів, щоб стати успішним чендж менеджером.

• Вступ: коротко про управління змінами

• Чендж менеджер: роль та фактори успіху; знання та навички; обов’язки

• Карʼєрний ріст та розвиток

• Стати чендж менеджером : з чого почати?