HAR (Houston association of realtors), PMO

Nikita Zahurdaiev

About speaker:

До ІТ працював Адміністратором магазину Сільпо, після Сільпо консультував малий бізнес і пішов на курси PM в школу GOIT.

Після курсів пішов працювати в Softengi асистентом PO - там отримав досвід розробки великих продуктів з великими бюджетами, ще досвід у передових технологіях (ML, AR, VR, MR).

Потім пішов в компанію Springs - там працював PMом, але побачив багато можливостей оптимізацій і автоматизацій. Були створені різні Парсери для автоматизації, які я вимірював в збереженому часі від використання. Був створений корпоративний формат написання специфікації, яку потім парсер перетворював в таски в Трелло. На одному великому проекті це зберегло 22 години PMа.

Потім пішов в компанію S-Pro, там працював недовго, бо замовник з компанії Springs порекомендував мене своєму другові з компанії HAR і мене захантили.

В цій компанії працюю PMO, роботи тут багато, компанія дуже велика і вже має купу продуктів, які пов’язані між собою. Але в компанії не було жодної специфікації, стандартів, таких позицій як BA, PM, QA, плюс комунікація в компанії була не налагоджена. Мене найняли для того щоб усе це впровадити, виправити, налаштувати під компанію і взяти під свое крило один важливий проект (там фул команда з PMом).

Плюс зараз ще волонтерю;)

Presentation topic:

Зіставлення ролей Project Management Office в контексті аутсорсингових та продуктових компаній (UA)

More about presentation:

• Project Management Office: Що об'єднує і розділяє в контексті двох бізнес-моделей

• Аналіз ролей: Детальний розгляд відмінностей та спільних рис у PMO в залежності від типу компанії

• Зрозуміти цілі: Вплив бізнес-моделі на стратегічне бачення PMO

• Вивчення функцій: Як специфіка компанії впливає на обов'язки PMO

• Інтерактивний аспект: Взаємодія PMO з різними ролями в контексті аутсорсингових та продуктових компаній

• Секрети успіху: Що робить PMO ефективним відповідно до типу компанії